AdWords
5.1K members online now
5.1K members online now
Understand Google's advertising policies, including ad approval status and account suspension
Guide Me
star_border
Reply

Добрый день!

Visitor ✭ ✭ ✭
# 1
Visitor ✭ ✭ ✭

Добрый день! Я создала аккаунт в AdWords и на мой адрес был выслан промо-код для размещения рекламы , которым я, к сожалению, не смогла воспользоваться до 15 февраля 2013 года. 

Чтобы попробовать прорекламировать свой сайт в Google, мне хотелось бы всетаки воспользоваться этим кодом.

Если можно, пришлите мне его снова.

Спасибо.

1 ACCEPTED SOLUTION

Accepted Solutions
Marked as Best Answer.
Solution
Accepted by Zee (Community Manager)
September 2015

Re: Добрый день!

Community Manager
# 2
Community Manager

Hi there, 

Looks like you are posting in Russian. This AdWords Community is for English users and you can expect help if you post in English.

If you'd like to receive a reply in Russian please post on the Russian AdWords Community. 

Thanks,

Mini

View solution in original post

Marked as Best Answer.
Solution
Accepted by Zee (Community Manager)
September 2015

Community Manager
# 2
Community Manager

Hi there, 

Looks like you are posting in Russian. This AdWords Community is for English users and you can expect help if you post in English.

If you'd like to receive a reply in Russian please post on the Russian AdWords Community. 

Thanks,

Mini

Follower ✭ ✭ ✭
# 3
Follower ✭ ✭ ✭
Татьяна, вечер добрый

Вы всегда можете связаться со службой поддержки и объяснить свою ситуацию. Ребята всегда идут навстречу.

Mini предоставила Вам ссылку на русскоязычное Сообщество, где всегда можно задать вопрос и получить оперативный ответ.

Сергей

Visitor ✭ ✭ ✭
# 4
Visitor ✭ ✭ ✭

А есть такая же поддержка для Украины? у меня тоже интересная ситуация с промо-кодом.

Follower ✭ ✭ ✭
# 5
Follower ✭ ✭ ✭

Добрый день, Kiddy P

Да, есть. Вы можете позвонить по телефону 

Phone

http://support.google.com/adwords/answer/1385067

Сергей